Pochwal. / Zgań.

Księga Gości: pochwal lub zgań.

13 thoughts on “Pochwal. / Zgań.

  1. Nie wiem jak udało Ci się trafić na mojego bloga. W zasadzie ucieszył mnie fakt, że ktoś czasami na niego zagląda. Obrałam sobie nowy cel- dojść do czegoś takiego jak tu zastałam. Dzięki za radę założenia księgi gości. Narazie jestem trochę zielona, ale jak dobrze pójdzie, postaram się ją uruchomić jeszcze dziś.
    Pozazdrościć bloga. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się pochwalić takim archiwum jak u Ciebie. I oczywiście zyskałeś nowego czytelnika. (Mój komentarz nieco odbiega długością od pozostałych, ale mam nadzieję, że to nie problem). :)

  2. Tęsknota mnie tutaj dosięga ponurą nocą. Mam wrażenie, że próbujesz niekiedy kpić z bólu, dlatego właśnie odnajduję cząstkę siebie w Twoich ciepłych słowach.

  3. Czytam Cię już od 14 miesięcy. Tak, od czternastu miesięcy mam Cię w zakładkach. I żałuję tylko jednego. Żałuję, że nie mogę Cię czasami wypożyczyć, bo gdybyś zaczął mi szeptać do ucha, i byłoby to wyszeptane tym właśnie językiem, którym posługujesz się na blogu, poszłabym za Tobą wszędzie. Na ślepo, w ciemno, ale wszędzie.

    1. Dla mnie to najpiękniejsza recenzja zarówno moich tekstów, jak i (chyba) umysłu jakąkolwiek słyszałem. Jednak, na Twoim miejscu bym uważał. Nie zawsze warto za mną chodzić.

      1. Mógłbyś protestować, mógłbyś kazać mi zostać, aż wreszcie mógłbyś próbować przemówić mi do rozsądku. Nieważne co byś powiedział i jakich argumentów byś użył. I tak poszłabym za Tobą, choćby to miała być wędrówka na samo dno. Taka siła Twoich słów, taka moja podatność na Twoje słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>